O nas

KDS TRUCK-CNG to młoda, prężnie działającą firma, a naszą główną działalnością jest montaż układów gazowych czyli instalacje gazowe CNG w pojazdach ciężarowych powyżej 7.5 tony oraz serwis Dual Fuel.

Dzięki naszej pomocy Państwa pojazdy mogą być zwolnione z opłat drogowych na terenie Niemiec (myto, niem. Maut), co znacznie obniża koszty transportu i bardzo korzystnie wpływa na koszty utrzymania całej floty samochodowej. Instalacja gazowa CNG w Państwa ciągnikach siodłowych i tzw. „solówkach” właśnie na to pozwala.

Montowane systemy są bezpieczne dla silnika pojazdu i bez wpływu na jego szybsze zużycie. Jakość wykonanych usług montażowych jest ściśle kontrolowana, gdyż wykonujemy też badania UDT. Montaż instalacji typu Dual Fuel jest oczywiście objęty ubezpieczeniem. Wystarczy przyprowadzić auto do nas - my zajmiemy się wszystkim od A do Z - łącznie ze szczegółowym opracowaniem całej wymaganej dokumentacji.

Instalacja CNG do ciężarówki jest dobierana tak, by zadowolić każdego klienta (przykładowo najmniejsze oferowane butle to 22 litry, a największe - 90 litrów). Montujemy je pojedynczo bądź podwójnie (parami). Butle 22-litrowe montowane są w ramie pojazdu, zaś te większe pojemnościowo są przez nas instalowane w miejsce małego zbiornika paliwa. Tankowanie gazu do największego zbiornika zajmuje tylko ok. 10 minut. Ze względu na bardzo często wybierane na terenie Niemiec instalacje gazowe do ciężarówek, dedykowane stacje z tym paliwem znajdziemy co ok. 30 km - przy wszystkich autostradach.

Działaj zatem szybko, by na jednym aucie zaoszczędzić tygodniowo minimum 1000 euro lub więcej.

Zwłaszcza, jeśli międzynarodowy transport drogowy to właśnie Twoja branża.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. OK, rozumiem