Badania UDT

U nas wykonasz też badanie UDT i otrzymasz pełną dokumentację dotyczącą przeprowadzonych badań. Badania wykonujemy w naszym warsztacie w poniedziałki, środy i piątki - po wcześniejszym ustaleniu dogodnego dla klienta, wolnego terminu.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu, gdyż sformułowania typu Dual Fuel są nam bardzo dobrze znane - po prostu wiemy w czym rzecz. Zapraszamy także oczywiście właścicieli innych marek pojazdów ciężarowych.

Po pozytywnym zaliczeniu badań UDT można takim pojazdem wjeżdżać nawet do stref zamkniętych w miastach, do których pojazdy napędzane olejem napędowym czy benzyną mogą nie mieć dostępu.

Wszystko to wynika z faktu, że gaz ziemny, jako bardzo ekologiczne paliwo napędowe, cieszy się pozytywnym nastawieniem coraz większej liczby państw europejskich.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. OK, rozumiem